Millal Sulle kõige paremini sobiks?

Kiired muutused on toimunud kõigis valdkondades. Lihtsalt ja mugavalt, vaid väikese näpuliigutusega on muutunud tehtavaks varem pikalt aega ja ka närve kulutavad tegevused: piletite tellimine, pangatehingud, takso tellimine jne. Miks ei võiks olla, sarnaselt takso tellimisega, kiire ja mugav ka kullerteenus.
Üha kiiremini laieneva e-kaubanduse levikuga on kaupade vedu muutunud meie igapäevaelu lahutamatuks osaks, kuid teenus ise ei ole siiani ajaga kaasas käinud. Tellitud kaup tuuakse tavaliselt kohale tooja poolt sobival ajal, tihti tähendab see ootamisele raisatud tunde või isegi kaotatud tööpäevi. Kui tellitud tooteks on kodumasin või olmeelektroonika, siis sageli on vajalik ka järgnev paigaldus. 
Kõik see on nüüd võimalik sooritada mugavalt, kiirelt ja ühe korraga. InstaCargo tellimine on imelihtne - valid Sulle sobiva aja ja sihtkohad meie kodulehel olevas rakenduses. Ei mingit ootamist: InstaCargo meeskond saabub kaubaga Sinu poolt määratud ajal ja teostab kohe ka vajadusel paigalduse. Esialgu pakume InstaCargo teenust Tallinnas ja lähiümbruses, peatselt ka kaugemal.

InstaCargo OÜ on saanud projekti teostamiseks toetust Euroopa Regionaalarengu Fondilt

InstaCargo OÜ eesmärgiks on pakkuda paigalduse ja transpordi duaalteenust elektroonika ja kodumasinate ostjatele.
Euroopa Regionaalarengu Fond toetas Instacargo OÜ projekti numbriga EU51702  10 768,35 euroga ning selle tulemusel on valminud koduleht, soetatud alustavale ettevõttele tööriistad ning tulemas ka reklaam aastal 2018. Meie eesmärk: «Kodumasinad koju, tuppa ja seina ilma vaevata»