Veebipoe Instacargo (edaspidi Veebipood) omanik on Instacargo OÜ (registrikood 14269007), asukohaga Tallinn, Harjumaa, 13916.

Müügilepingu kehtivus, teenuse- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.
Veebipoes müüdavate teenuste hinnad on märgitud teenuste juurde.
Teave teenuse kohta on esitatud Veebipoes vahetult teenuse juures.

Tellimuse vormistamine
Teenuse tellimiseks tuleb kinnitada soovitud teenuse toimumise aeg. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu, sularahas kohapeal või pangakaardiga pangakaardi terminali abil teenuse kättesaamisel.
Leping jõustub alates teenuse toimimise aja kinnitamisest.
Kui tellitud teenust ei ole võimalik pakkuda eriolukordadel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha viivitamata, juhul kui klient on tasunud pangalingi kaudu kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.
Taganemisõigus ei kohaldu veoteenusele.

Pretensiooni esitamise õigus
Veebipood ei vastuta ostjale müüdud teenusena ostaja ostetud toote vastavust toote infole ostetud poest. Toote eest vastutab ettevõte transpordi ajal mis algab laadimise hetkest ostja poolt nimetatud kohas ning lõpeb ostja poolt valitud teenuse lõpppunktis kauba üleandmisel. transporditud eseme lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale vastutab ettevõte, kus toode oli algselt ostetud ning tootele kohaldub toote müünud ettevõtte tingimused.
Ostjal on õigus paigaldusteenuse puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@instacargo.ee .
Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine
Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks.
Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi.
Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine
Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@instacargo.ee.
Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole.
Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.
Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

InstaCargo OÜ on saanud projekti teostamiseks toetust Euroopa Regionaalarengu Fondilt

InstaCargo OÜ eesmärgiks on pakkuda paigalduse ja transpordi duaalteenust elektroonika ja kodumasinate ostjatele.
Euroopa Regionaalarengu Fond toetas Instacargo OÜ projekti numbriga EU51702  10 768,35 euroga ning selle tulemusel on valminud koduleht, soetatud alustavale ettevõttele tööriistad ning tulemas ka reklaam aastal 2018. Meie eesmärk: «Kodumasinad koju, tuppa ja seina ilma vaevata»